To forum używa cookies
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania. Pliki cookie to małe dokumenty tekstowe przechowywane na komputerze. Pliki cookie ustawiane na tym forum mogą być używane tylko na tej stronie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Pliki cookie na tym forum śledzą również określone tematy, które przeczytałeś i kiedy je ostatnio przeczytałeś. Potwierdź, czy akceptujesz lub odrzucasz ustawienia tych plików cookie.

Ciasteczka zostaną zapisane w Twojej przeglądarce

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
ewa publikowane na wystąpienia dr youtube kurek

wystąpienia dr Ewa Kurek publikowane na YouTube
O jeden krok za daleko - ambasador Izraela potrząsnęła Polakami - Ewa Kurek - Opublikowany 12 lut 2018

Dr Ewa Kurek, prof. J.R. Nowak u Gadowskiego: Od Jedwabnego zaczęło się grillowanie Polaków - Opublikowany 6 lut 2018

Polacy i żydzi problemy z historią - Ewa Kurek - Opublikowany 31 sty 2018

Dr Ewa Kurek: "Żydzi zrobili genialny PR na swojej zagładzie!" O słabości PL i oszustwach Izraela! - wRealu24.pl Nadawane na żywo 12 lut 2018

Ewa Kurek - Polacy i Żydzi: problemy z historią - Opublikowany 5 lut 2018
Kto nie pamięta historii skazany jest na jej ponowne przeżycie - George Santayana
Odpowiedz
Video 

dr Ewa Kurek - spotkanie z mieszkańcami Łodzi dn.05.06.2018r. "Polacy i Żydzi. Problemy w historią".
Spotkanie poprowadził Jarosław Warzecha.
Kto nie pamięta historii skazany jest na jej ponowne przeżycie - George Santayana
Odpowiedz
Także mam za sobą wykłady pana Żebrowskiego a zatem ruszamy z kopyta z wykładami pani Kurek. Zacznę od końca, bo nie ma to jak bliska memu sercu Łódź (home sweet home).
Socjaliści (staliniści) chcieli wyrżnąć polskie elity i prawie im się to udało, kiedy słucha się wypowiedzi w parlamencie RP czy też wykładów na polskich uniwersytetach. A tu proszę taka miła niespodzianka dr Kurek - klasa sama o sobie! Jeszcze Polska nie zginęła...i serce rośnie, kiedy słucha się takich wypowiedzi. Patriotyczne ziarno padło na żyzną glębe i zbiera bogaty plon. I żałuję jedynie, że nie uda mi się wysłuchać na żywo wypowiedzi dr Kurek.
Odpowiedz
Prosiłabym o przekontrolowanie filmów ponieważ pojawiają się problemy z ich odtwarzaniem. Pojawi się możliwość odtworzenia filmu jedynie o ile udziela się odpowiedzi na post. Z góry dziękuję za pomoc.

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
Linki poprawione. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Gdzieś wystąpił błąd - nie zauważyłem tego.
Odpowiedz
Temat nie daje mi spokoju. Ostatnio spotkałam się z teorią oczynszowania Polaków w sytuacji nie dotrzymania warunków dotyczących odszkodowań jakie naród Żydowski wystosował do Polaków. Kwota jest tak wysoka, że to oczynszowanie jest naprawdę realne. Polska nie będzie już Polaków...będzie to miejsce spoczynku narodu żydowskiego (POLIN). A że w Polsce mało kto rozumie i zna język hebrajski nie dziwi mnie również fakt, że mnożą się wydziały judaistyki na polskich uniwersytetach. Ktoś musi tzw. plebsowi i gojom wyjaśnić żądania panów. Poza tym ciekawie zapada do siebie (jak puzzle) fakt przyjęcia w USA ustawy 447 (ustawa o zadość uczynieniu dla ofiar holokaustu, dotyczący restytucji mienia ofiar holokaustu). No proszę i wielki polski partner Stany Zjednoczone staną się ciemiężycielem polskiego narodu. Oni mają swoje metody na to, aby wyciągnąć z narodu polskiego ostatni grosik/cent dla narodu żydowskiego. A co robi polski rząd? Nic. O pardon...kładą po sobie uszy.

"(...) Niedawno Warszawa by­ła miastem chrześciańskiem, polskiem, skądże dzisiaj w mieszkańcach, w domach, słowem we wszystkiem tak się zżydziła? (...) Nie orężem oni podbili Polaków, lecz sztuką, podstępami, przekupstwem; nie wiem dokładnie jak to było, lecz gdy raz otrzymali prawo wchodzenia do wszystkich urzędów, nabywania własności ziemskich, nic niezmordo­wanej przebiegłości ich i wykrętom tamy po­łożyć nie mogło, tak, że z wiekami zgnietli Polaków chrześcian, sami opanowali wszystko, a gdy nikt nie chciał brudno zaszarganego Królestwa, wybrali sobie króla i starożytną Pol­skę Palestyną nazwali.  (...) Wytracisz naród, który Pan Bóg twój poda tobie, nie sfolguie mu oko twoje, bo poszle Pan Bóg twój na naród ten szerszenie i zetrze je starciem wielkiem, aż będą wyniszczeni, a po­da krocie ich w ręce twoje i wygubisz ich pod niebem, nie ostoi się żaden przed tobą, aż ich wytracisz. W ziemi, którą Pan Bóg twój dawa to­bie w dziedzictwo, byś ją posiadał, wygładzisz pamiątkę Amalekową pod niebem. Ani się nie zlitujesz nad niemi, ani się spowinowacisz z niemi, albowiem Pan wybrał ciebie, abyś był osobnym ludem. Nie zapominajże tego. (...) Wygładzicie wszystkich właścicieli ziem­skich i miejskich, zabierzecie dobra ich, lecz możecie zachować wieśniaków ubogich i wy­robników, aby pracowali dla was. (...)"
Rok 3333, czyli sen niesłychany J.U. Niemcewicza pisany w 1817 roku.

Muzeum Historii Żydów Polskich Polin to bajki żydowskie podawane na tacy dla kolejnych generacji rodaków posypujących sobie głowę popiołem za mordy, do których Polacy nie przyłożyli ani palca, ani ręki. Reasumując to Żydzi Żydom zgotowali ten los...a Polacy będą płacić za to grube biliony, ponieważ źródełko z pieniędzmi z odszkodowań niemieckich zaczyna wysychać.

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
(18-07-2018, 03:03)SpiritInes napisał(a): Temat nie daje mi spokoju. Ostatnio spotkałam się z teorią oczynszowania Polaków [...]
Smutne w swojej przewrotności jest to, że historia tym samym daje Polsce i Polakom kolejnego pstryczka prosto w nos, który zapewne jak poprzednie, niewiele wniesie poprawi naszą mądrość narodową. Najpierw nasz kraj przez całe wieki był domem i schronieniem dla średnio popularnego narodu żydowskiego. Później w obliczu zagłady, z narażeniem własnego życia udzielaliśmy im schronienia. A teraz przyjdzie nam za te wszystkie krzywdy, które równomiernie dotykały naszych rodaków, zapłacić. Okrutna wizja...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu