To forum używa cookies
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania. Pliki cookie to małe dokumenty tekstowe przechowywane na komputerze. Pliki cookie ustawiane na tym forum mogą być używane tylko na tej stronie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Pliki cookie na tym forum śledzą również określone tematy, które przeczytałeś i kiedy je ostatnio przeczytałeś. Potwierdź, czy akceptujesz lub odrzucasz ustawienia tych plików cookie.

Ciasteczka zostaną zapisane w Twojej przeglądarce

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
wyprawy leona

Wyprawy LEONA
Stare kopalnie Dolnego Śląska, a może Czarnobyl czy Majdan?  Któż lepiej wytłumaczy Wam o szczegółach dawnego górnictwa niż potomek wałbrzyskich górników - LEON. I nie zwiedźcie się młodym wiekiem - LEON to prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie.

zapraszamy na "Wyprawy LEONA":

[Obrazek: wyprawyleona.jpg]

Tak w skrócie pisze o sobie LEON (naprawdę ma na imię Rafał):

" (...) Fascynacja podziemnym światem zaczęła się w wieku ok 16lat, tak po prostu. Głównym moim celem było odnalezienie jakiegoś schronu z grubymi metalowymi drzwiami, w którym człowiek czuł by się bezpiecznie (...)
 (...)naszym zadaniem było obalenie mitu jakoby w Górach Swoich, a może raczej sztolniach wykutych w tychże górach, znajdowała się fabryka, laboratorium, magazyn, czy cokolwiek związane z bombą atomową, wszystko okraszone zdjęciami i filmami.(...)
 (...) Dawniej moją główną pasją była terrarystyka, teraz jest to fotografia amatorska połączana z eksploracja podziemną i trochę urbexem. Jeżeli chodzi o charakter, to jestem raczej neutralną osobę, to też chyba wszyscy mnie lubią ?(...)

Czy woda kopalniana może zatopić miasto Wałbrzych?:

Wyprawy Leona: Eksploracja sztolni w Górze Bielec:

Hardkorowa eksploracja XVIII wiecznej kopalni "Johannes":

Kopalnia Guido- poziom 170 i 320:

Sztolnia "Gesellen Gluck" w Ciechanowicach:

Eksploracja sztolni odwadniającej kopalnię węgla:

Wałbrzych- Miasto wybudowane na węglu. Biedaszyby żywią kolejne pokolenia:

Kopalnia magnezytu w Pawłowicach. Największy i najpiękniejszy obiekt w moim życiu!:

więcej na: "Wyprawy LEONA" YouTube

oraz na oficjalnej stronie: http://www.wyprawyleona.pl

Zespół Tropicieli Historii
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu