To forum używa cookies
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania. Pliki cookie to małe dokumenty tekstowe przechowywane na komputerze. Pliki cookie ustawiane na tym forum mogą być używane tylko na tej stronie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Pliki cookie na tym forum śledzą również określone tematy, które przeczytałeś i kiedy je ostatnio przeczytałeś. Potwierdź, czy akceptujesz lub odrzucasz ustawienia tych plików cookie.

Ciasteczka zostaną zapisane w Twojej przeglądarce

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
przygodowatv

PrzygodowaTV
Zabytki sprzed kilku tysięcy lat, tajemnice Templariuszy, zapomniane ruiny, czy złoto Wrocławia ukryte w sztolniach Wielisławki. O wszystkim tym możecie dowiedzieć się za sprawą pięknej Pani archeolog, autorki PrzygodowaTV

Tropiciele Historii polecają:

[Obrazek: przygodowatv.jpg]

Mądra, wygadana, atrakcyjna – tak można określić twórczynię programu PrzygodowaTV. Małgorzata Koszkul, bo tak się nazywa, odwiedza wraz ze swoimi widzami ciekawe miejsca, głównie w Polsce i opowiada o ich historii czy związanych z nimi legendach.

Pomysł na kanał zrodził się jakiś czas temu i jak przyznaje Małgosia ma to niemały związek z jej wykształceniem i karierą zawodową. – Jestem magistrem archeologii oraz magistrem kulturoznawstwa starożytnych cywilizacji świata Uniwersytetu Jagiellońskiego. Archeologia to zarówno moja pasja jak i praca. To właśnie dzięki tej ostatniej wiele podróżowałam, głównie po Polsce. Wielokrotnie trafiałam do miejsc naprawdę ciekawych, z interesującymi zabytkami, historiami. Czasami te miejsca były słabo znane pod względem turystycznym. Pomyślałam wtedy – a może by tak pokazać je innym? I tak powstał pomysł na kanał na YouTube – opowiada.

Ruiny na wyspie:

Ślady tragedii z przeszłości:

Tajemnicze groby sprzed wieków:

Śladem Drogi Sudeckiej:

W cieniu dawnych bogów (Ślęża):

Najnowszy film od Przygodowa TV !!!

Kurhany, obrzędy i odcisk sznura:

więcej na: PrzygodowaTV YouTube

oraz na profilu facebook: PrzygodowaTV

Zespół Tropicieli Historii
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości